Team De Zonnehof


 
 Directeur Inoka Schroeten Maandag t/m donderdag i.schroeten@meerderweert.nl
IB-er Karin van den Schoor Dinsdag t/m donderdag k.schoor@meerderweert.nl
Groep 1/2 Monique Luijten Maandag en
vrijdag
m.luijten@meerderweert.nl
Groep 1/2 Renée van Nierop Dinsdag t/m donderdag r.vannierop@meerderweert.nl
Groep 3/4 Suzan Heerschap Donderdag t/m vrijdag s.heerschap@meerderweert.nl
Groep 3/4 Marja Peters Maandag t/m woensdag m.peters@meerderweert.nl
Groep 5/6 Kelsey Heijckers Maandag t/m vrijdag k.heijckers@meerderweert.nl
Groep 7/8 Paul van Beek Maandag t/m woensdag en vrijdag p.vanbeek@meerderweert.nl
Groep 7/8 Cindy Kirkels Donderdag c.kirkels@meerderweert.nl
ICT Paul van Beek Donderdag p.vanbeek@meerderweert.nl
Interieurverzorging Alessandra Wiezer Maandag t/m vrijdag ***
Conciërge  Frans Maas Vrijdag (om de week) ***
Vrijwilligster Cécile aan den Boom Maandag en woensdag ***