Wij bouwen samen aan een fijn schooljaar!
Voorleeskampioenschappen
Surprises
Kerst

Team De Zonnehof


 
Directeur Bart Smeets Maandag/dinsdagmiddag/vrijdag b.smeets@meerderweert.nl
IB-er Karin van den Schoor Dinsdag t/m donderdag k.schoor@meerderweert.nl
RT-er Mandy Brentjens Dinsdag/donderdag m.brentjens@meerderweert.nl
Groep 1/2 en 7/8 Monique Luijten Maandag (1/2), dinsdag (MT),
vrijdagochtend (1/2), vrijdagmiddag (7/8)
m.luijten@meerderweert.nl
Groep 1/2 Renée van Nierop Dinsdag t/m donderdag r.vannierop@meerderweert.nl
Groep 3/4 Ilse Maas Woensdag t/m vrijdag i.claessens@meerderweert.nl
Groep 3/4 Marja Peters Maandag t/m woensdag m.peters@meerderweert.nl
Groep 5/6 Suzan Heerschap Maandag t/m dinsdag s.heerschap@meerderweert.nl
Groep 5/6 Linda Peeters Woensdag t/m vrijdag l.peeters@meerderweert.nl
Groep 7/8 en ICT Thijs Cost Maandag t/m vrijdag
Vrijdagmiddag: ICT
t.cost@meerderweert.nl
Interieurverzorging Heli Caris Maandag t/m vrijdag ***
Conciërge  Frans Maas Vrijdag (om de week) ***
Vrijwilligster Cécile aan den Boom Dinsdag/Donderdag ***

Bovenste rij (links naar rechts): Bart, Mandy, Suzan en Linda
Onderste rij (links naar rechts): Thijs, Monique, Renée, Marja, Karin en Ilse