Voorleeskampioenschappen
Surprises
Kerst
Wij bouwen samen aan een fijn schooljaar!

Team De Zonnehof


 
Directeur Bart Smeets Maandag/dinsdagmiddag/vrijdag b.smeets@meerderweert.nl
IB-er Karin van den Schoor Dinsdag t/m donderdag k.schoor@meerderweert.nl
Groep 1/2 en 7/8 Monique Luijten Maandag (1/2), dinsdag (groep 7/8 of MT),
vrijdagochtend (1/2)
m.luijten@meerderweert.nl
Groep 1/2 Renée van Nierop Dinsdag t/m donderdag r.vannierop@meerderweert.nl
Groep 3/4 Ilse Maas Woensdag t/m vrijdag i.claessens@meerderweert.nl
Groep 3/4 Marja Peters Maandag t/m woensdag m.peters@meerderweert.nl
Groep 5/6 Anke Elfrink Maandag t/m woensdag a.elfrink@meerderweert.nl
Groep 5/6 Suzan Heerschap Donderdag t/m vrijdag s.heerschap@meerderweert.nl
Groep 7/8 en ICT Thijs Cost Maandag t/m vrijdag
Dinsdag: ICT
t.cost@meerderweert.nl
Interieurverzorging Heli Caris Maandag t/m vrijdag ***
Conciërge  Frans Maas Vrijdag (om de week) ***
Vrijwilligster Cécile aan den Boom Dinsdag/Donderdag ***